Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Uğur İnci 1971 yılında Kapalıçarşı’da Uğur Kuyumculuk adı altında küçük bir işletme olarak Beyhan Üstdağ tarafından kurulmuştur.

70’li yıllarda bir mağazası ile hizmet veren firma, 1985 yılında mağaza sayısını üçe çıkarmıştır. Babadan oğula geçen firma genç neslin hedefleri doğrultusunda, 1991 yılında Uğur İnci olarak bir marka yaratma çabasıyla değişime başlamıştır. Aynı yılda üretime başlanmış ve 1992 yılında Anadolu’ya toptan satışlar başlamıştır. İlerleyen yıllarda geniş pazarlama ağı kurularak tüm Türkiye’ye ürün dağıtılmaya başlamıştır.

Bugün incide tek marka olan Uğur İnci Antalya, Adana, Ankara, Trabzon, İzmir, İstanbul Torium Avm, Olimpa Avm,Kuyumcukent Avm ve Kapalıçarşı’da bulunan 3 mağazasıyla hizmet vermektedir.


Vizyon:

Ulusal ve uluslar arası arenada bir marka olarak; hızlı ve karlı bir şekilde büyümektir.


Misyon:

Yenilikçi ürünler, dinamik ve uzman ekiple lider kurum olmak.


Tasarım:

Yılda iki kere ana koleksiyon hazırlayan Uğur İnci , özel günlerde tasarlanan ürünleri tüketicinin beğenisine sunuyor. Özgün tasarımlarında,incinin saflığı ve doğallığı bozulmadan farklı bakış açılarına takı formu veriliyor. Uğur İnci’nin geniş koleksiyonu 18 yaşındaki genç bir kızın saflığını, 20’li yaşların çılgınlığını, 30’lu yaşların zarifliğini, 40’lı yaşların azmini, 50’li yaşların tecrübesini, 60’lı yaşların bilgisini, 70-80’li yaşların anılarını barındıyor.


Üretim - İhracat:

Uğur İnci ilk kurulduğu yıllarda üretime küçük bir atölye ile başlamışken, artan talepler bugün kuyumcukent’te bulunan fabrikasında modern ve çağdaş üretime geçti. Ürün kalitesi önde tutularak her talebe göre istenilen ayarda ve her Müşteri ihtiyacı kısa sürede karşılamaktadır.

Uğur İnci özenle hazırlanan koleksiyonlarını uluslararası pazarda başarıyla pazarlıyor. Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere, Amerika ve Avrupa’ya ihracat yapılmaktadır.