İade Koşulları

Ürün iade işlemlerinde, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun şartları uygulanır.

 

Alıcılar, 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının ugurinci.com 'a 7 günlük bu süre zarfında yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Bildirim için müşteri ilişkileri iletişim formu'nu kullanabilir, ya da. [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

Tüketici'nin özel taleplerine göre üretilen veya üzerinde değişiklik yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz. Bu tanıma uyan ürünlerin iade işlemi gerçekleştirilmez. Bildirim yapıldıktan sonra onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

 

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyallerin, eksiksiz olarak, size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.

 

Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV'si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez. İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği uzmanlar tarafından incelenir. İade onaylanırsa, 7 gün içinde ödendiği şekli ile iade edilir. Tüketicinin cayma hakkını kullanarak yapmış olduğu iadelerde, satıcının söz konusu ürünün teslimatı için kargo firmasına ödemiş olduğu tutarlar düşülerek iade işlemi yapılır.

 

ugurinci.com Sipariş İptali

Verdiğiniz siparişi, sipariş verilen günün mesai saati sonuna kadar (18:00) iletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarımızı arayrak ya da e-posta göndererek iptal edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR