Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre 2 ila 5 iş günü arasında değişmektedir. Hafta sonu veya resmi tatillerde vereceğiniz siparişler, bu günleri takip eden 2 iş gününde kargoya verilecektir.
Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo şirketinden gelen takip numarasıyla kargo şirketinin kargo takip bölümünden takibini yapabilirsiniz.
Siparişlerinizi kimlik ibrazı ile soyadı tutarlılığı olan birinci dereceden yakınınız teslim alabilir. Teslimat adresinde paketinizi teslim alan kişinin imzası istenecektir.
Adresinizde bulunamamanız durumunda, paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlemeniz için bir not bırakılır.
Üye iseniz, siparişinizin statüsünü “Hesabım” bağlantısındaki “Siparişlerim” sekmesinden kontrol ediniz.
Üye iseniz, siparişinizin statüsünü “Hesabım” bağlantısındaki “Siparişlerim” sekmesinden kontrol ediniz. Üye olmadan alışveriş yaptıysanız, sitemizin alt kısmında yer alan “Sipariş Takibi” bağlantısını kullanarak siparişinizin statüsünü görebilirsiniz.
Yanlış veya kusurlu bir ürün teslim aldığınızda, siparişinizle birlikte site üzerinden iade talep formunu doldurmanız gerekmektedir. Sonrasında dilediğiniz kargo firmasıyla (içinde fatura bilgileri bulunmak kaydıyla) ürün/ürünlerinizi iade edebilirsiniz.
Ürün tutarı, 30 iş günü içerisinde ödemeyi gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartına/ATM (debit) kartına iade edilmek üzere bankanıza bildirilecektir. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, bankanız tarafından alınan bu bilgi, bankanın çalışma prensiplerine göre kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır. Taksitli yapılan işlemlerde bazı bankalarda geri ödemeler taksitli bir şekilde yapılmaktadır. Eğer ATM (debit) kartı ile ödeme yaptıysanız iade tutarı bankanız tarafından ilgili hesaba aktarılacaktır.
Bu durumda siparişiniz bulunduğunuz bölgeye en yakın olan Kargo şubesinde bekletilir ve tarafınızca alınması için sizinle iletişime geçilir.
Siparişleriniz standart olarak 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Daha hızlı bir teslimat seçeneğimiz bulunmamaktadır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR